Novinky NABÍDKA PRÁCE- Technický a praktický servis lodí

NABÍDKA PRÁCE- Technický a praktický servis lodí

10.2.2022

Hledáme posilu do našeho týmu

Do našeho týmu hledáme kolegy na praktický a technický servis lodí. Není nutné znát přímo servis lodí, hledáme však někoho, kdo je technicky zdatný a umí poradit s nejrůznějšími opravami a údržbou. Práce může být vhodná i např. pro automechaniky.

Technik a servis

Do našeho týmu hledáme kolegy na praktický a technický servis lodí. Není nutné znát přímo servis lodí, hledáme však někoho, kdo je technicky zdatný a umí poradit s nejrůznějšími opravami a údržbou.

Náplň práce:

  • servis     plachetnic/lodí v hale a vše s tím spojené (tj. zajišťování materiálů, diagnostika nutnosti oprav,  atd.) - zimní období

  • instalace nových „vychytávek“ na další sezonu  - zimní období

  • opravy     a servis lodních motorů – zimní období, resp. průběžně v sezóně

  • opravy     defektů způsobených při pronájmech v průběhu sezóny na Lipně – letní období

  • zajištění 100% technického stavu celé flotily – letní období

  • předávání plachetnic klientům – letní období

Zimní období (listopad až březen) je časově volnější a flexibilnější, letní období (duben až říjen) je intenzivní. V letním období se práce realizuje na Lipně, případně na Hluboké nad Vltavou, v zimě v hale u Č. Budějovic.

Požadujeme:

  • manuální zručnost, zkušenosti se servisem technických věcí

  • flexibilita, schopnost „poradit si“ s problémem - samostatnost

  • příjemné vystupování a 100% spolehlivost

  • znalost lodí/plachetnic výhodou

Nabízíme:

  • práci v největší charterové firmě v ČR, více než 15 let na trhu

  • zajímavou práci v příjemném prostředí

  • individuální ohodnocení a benefity, práci na HPP

  • možnost získat kapitánský průkaz zdarma, využívání služeb s rodinou/přáteli

Bližší informace při osobním pohovoru.

Zní to zajímavě? Potom budeme rádi, když nás kontaktujete na emailu: vlada@noesailing.com nebo na telefonu: +420 607 570 201